معرفی شرکت کنکاش نفت

معرفی شرکت کنکاش نفت
شرکت کنکاش نفت > معرفی شرکت کنکاش نفت

 

توسعه صنعت در ابعاد مختلف با توجه به آسیب هایی که به محیط طبیعی و زیستگاه انسان ها وارد نموده، نیاز انسان امروزی برای دستیابی به انرژی های پاک و یا پاکسازی و استفاده ایمن از انرژی های فسیلی را بیشتر کرده است. اهمیت این موضوع برای کشورهای مختلف باعث تشکیل 280 معاهده و موافقت نامه بين المللي و منطقه اي در زمينه حفاظت از محيط زيست و مسائل مرتبط با آن گردید.

عزم جهاني براي حفاظت محيط زيست با تشکيل نخستين کنفرانس جهاني سازمان ملل متحد درباره انسان و محيط زيست معروف به «کنوانسيون استکهلم» در سال 1972 در سوئد جنبه عيني پيدا کرد، به طوري که حق برخورداري انسان از محيط زيست سالم هم تراز با حقوق بشر شناخته شد. شرکت کنکاش نفت نیز به عنوان شرکتی که فعالیت هایی را در زمینه بهینه سازی و پاکسازی محیط های نفتی، بر عهده دارد با نصب العین قرار دادن این مهم و با توجه به بسترهای گسترده صنایع نفتی در کشور ما مخصوصاً در استان خوزستان، همواره بنا را بر آن داشته و دارد تا با ارتقاء و بهبود سلامت محیط زیست و کاهش تبعات زیست محیطی ناشی از بهره برداری های نفتی، نقش مهمی را در حفظ محیط زیست ایفا کند هرچند که دست یابی به این امر ساده نیست و برای رسیدن به آن باید دانش و تلاش کافی و همچنین دقت و پشتکار لازم را در اختیار داشت.

شركت كنكاش نفت وابسته به شركت حفاری شمال، با مشاركت شركت جهان حفار و باهدف اجرای خدمات فنی و مهندسی سیالات حفاری، به منظور بسط و گسترش ارائه خدمات مرتبط به كارفرمایان در داخل و خارج از كشور با رویکرد انتقال و ارائه تكنولوژیهای نوین سیالات حفاری با اقدام جهادی و نگاه مثبت به بخش خصوصی توسط مدیران عامل این دو شرکت در راستای اجرای سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری “اقتصاد مقاومتی ، تولید _ اشتغال” نامگذاری شده است، تاسیس و کار خود را رسما آغاز کرده است.

تمامی کارکنان زحمت کش شرکت کنکاش نفت امید دارند ضمن ارتقاء و بهبود روش های کنونی گام های بلندی را برای نوآوری با تکیه بر دانش بومی جهت رسیدن به استقلال هرچه بیشتر که از شعائر انقلاب شکوهمند اسلامی است، بر دارند.

 

اميرهوشنگ مستجير

مدیر عامل و عضو اصلی هیئت مدیره