دیدار مدیرعامل کنکاش نفت و مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران

شرکت کنکاش نفت > اخبار > دیدار مدیرعامل کنکاش نفت و مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران

در دیدار مدیرعامل کنکاش نفت و مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران راه های همکاری های مشترک داخلی و بین المللی میان دو شرکت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنکاش نفت در این دیدار که در ساختمان مرکزی شرکت ملی حفاری ایران در اهواز صورت گرفت، آقای مهندس مستجیر مدیرعامل کنکاش نفت گزارشی از توانمندی ها و ظرفیت های شرکت ارائه داد.

وی گفت: شرکت کنکاش نفت که شرکت فرعی شرکت حفاری شمال است اعلام آمادگی دارد تا درارائه سرویسهای خدمات فنی و خدمات نوین یکپارچه سیالات حفاری با شرکت ملی حفاری ایران (NIDC) همکاری و مشارکت نماید.

در این دیدار که مدیر سیالات شرکت ملی حفاری ایران حضور داشت، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت با تشریح ویژگی ها و ظرفیت های بالای این شرکت در زمینه های عملیات حفاری و خدمات فنی و تخصصی از همکاری با شرکت کنکاش نفت استقبال کرد.

مهندس سپهر سپهری گفت: شرکت ملی حفاری بزرگترین شرکت حفاری در ایران است که با برخورداری از ۷۳ دستگاه حفاری خشکی و دریایی بخش عمده ای از عملیات حفاری و خدمات جانبی را به صنعت نفت کشور ارائه می دهد.

وی افزود: این شرکت در زمان حاضر خود را برای حضور در پروژه های خارج از کشور مهیا کرده است و در جهت حمایت از صنعت و توان ایرانی، زمینه مشارکت با شرکت های داخلی را در عرصه پروژه های بین المللی مهیا کرده است.

در این نشست مقرر شد این رایزنی ها تا حصول نتیجه نهایی و عقد تفاهم نامه همکاری استمرار یابد.

پاسخ بدهید